FameBlast City - witamy w mieście sław!

FaceBook City - miasto grzechu, sławy i rozpusty.
Zapraszamy


#1 2011-03-14 19:00:57

Vi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 24
Punktów :   

FAQ

FAQ
czyli najczęściej zadawane pytania





Jak zacząć grę?
Najlepiej zacznij od zapoznania się z regulaminem. Ułatwi to naszą współpracę ;) Jeśli już to zrobiłeś, przejdź do działu Postaci i wejdź w Zapisy . Tam założysz swoją pierwszą kartę postaci.  Umożliwiamy Ci posiadanie przez pierwszy tydzień od rejestracji, kartę uproszczoną.  Nie pozwoli Ci ona na pełną rozgrywkę, ale na 100% umożliwi  poznanie klimatu miasta. Po założeniu karty, poczekaj aż któryś z administratorów zaakceptuje ją.
Później uzupełnij profil na forum, wstawiając avatar, wklejając link do karty w sygnaturkę oraz wypełniając dodatkowe pola.
Następnym krokiem, będzie już gra ;]


Chciałbym zacząć przygodę, ale nie mam pomysłu.
Czasem jest tak, że nowe forum, brak znajomych i słaba znajomość systemu, powoduje w nas lekkie skrępowanie.  Oczywiście, że to rozumiemy ;) Potrzebujesz pomocy w stawianiu pierwszych kroków? Napisz na PW lub GG do Administratorów, a oni pomogą Ci wprowadzić postać do gry.

Czy mogę wejść w akcję w środku odcinka?
Oczywiście! Odcinek każdego serialu wprowadza przecież wiele nowych postaci!  Nasza gra ma budowę serialową, więc znajdzie się w nim epizod dla każdego.  Ważne jednak by zapytać innego gracza, czy możesz wejść w jego fabułę, gdyż może mieć on już ustalony storyline.

Jak pozyskuje się relacje z innymi?
Są na to dwa sposoby.  Pierwszy polega na fabularnym poznaniu postaci gracza i rozwój waszych relacji w sposób naturalny.  Proponujemy To każdemu, kto zaczyna dopiero grę swoją pierwszą postacią i chce się w nią wczuć. Ten sposób pozwala ułożyć Ci story z daną osobą od zera i samemu pokierować różnymi wydarzeniami w waszym wspólnym życiu.  Sposób drugi jest mniej skomplikowany i pomoże każdemu, kto nie ma pomysłu na rozpoczęcie gry i wprowadzenie postaci. Wchodzisz w temat Relacje Postaci i wybierasz wątek z imieniem i nazwiskiem wybranej przez siebie postaci innego gracza. W wątku tym piszesz do jakiej grupy relacyjnej chciałbyś należeć lub pytasz jakie relacje ta osoba Ci zaproponuje (możesz być więc na wstępie kochankiem, synem, kuzynem, wrogiem itd.) .  Jeśli ustalicie już wspólną relację, wpisujecie ją w swoje profile relacyjne i już. Od tej pory wasze postacie fabularnie znają się (poznały się już wcześniej). Z czasem możecie wspólnie tworzyć Historie Z Przeszłości w wątku Retrospekcja , rozbudowując swoje fabularne „ja”. 

Czy mogę grać więcej niż jedną postacią?
Tak. Nasza gra umożliwia Ci granie wieloma postaciami, jednak pamiętaj, że możesz mieć tylko 3 postacie na jednym koncie (należy też pamiętać w takim wypadku o rozdzielenie postaci różnymi kolorami czcionki).  Po uprzednim ustaleniu z Administracją, możesz otrzymać zezwolenie na więcej niż jedno konto, co umożliwi Ci posiadanie dodatkowych postaci. Należy jednak zachować rozsądek, bowiem jesteśmy tylko ludźmi, a gra 10 postaciami to naprawdę czasochłonna zabawa. ;)

Czy mogę mieć postać innej płci?
Owszem. Nawet jest to w niektórych momentach mile widziane ;) Dzięki temu uda nam się zachować równowagę w „przyrodzie” i unikniemy konfliktów o męża, córkę, kochanka, sekretarkę etc. ;x 

Jak zrobić takie coś, by po kliknięciu na obrazek w sygnaturce, przenosiło mnie do karty postaci?
Nic trudnego ;) Wystarczy posłużyć się odpowiednim kodem, który podajemy poniżej.  W odpowiednie miejsca powklejaj linki, które odpowiadają Twojej postaci.

Kod:

[url=adres WWW do karty postaci][img]adres WWW do obrazka[/img][/url]






Temat będzie uzupełniany z biegiem czasu



Spisała Arvena


Victoria Morgan
http://i477.photobucket.com/albums/rr132/britney_deb/Rachel%20Bilson/Rachel_Bilson_at_Film_Independents_.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.claas.pun.pl www.etikrakow.pun.pl www.realserwer.pun.pl www.ktk2010.pun.pl www.terania.pun.pl